» Anasayfa    » İletişim

DGS'de Kazanan Öğrencilerimiz

dgs kursu izmir istanbul dgs hazırlık maksimum akademi

ADI SOYADI

ÜNIVERSITE BÖLÜM  
UMUTPILGE                                        ISTANBUL TEKNIK                                        BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI                                 
MELDA ÖZEN                                  GÜMÜŞHANE   HALKLA ILIŞKILER                                                   
MERVE AYKUT                                 DOKUZEYLÜL (IZMIR)                                                    IŞLETME(INGILIZCE)                                             
EMRE IRTEM                              YÜKSEK TEKNOLOJI(IZMIR)                   BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI(INGILIZCE)
ŞÜKRAN HEBILOĞLU                     CELALBAYAR(MANISA)                                                  MALIYE
HANDE ZORER                                  ANADOLUÜNIVERSITESI(ESKIŞEHIR)                                   ÇOCUK GELIŞIMI   
MERVE ETILI                                    CELAL BAYAR(MANISA)                                       IŞLETME
BURCUAKKOÇ                                        MUĞLA  BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI
MURAT SALMAN                                YILDIZ TEKNIK                                           MALZEME MÜHENDISLIĞI
BAHADIR ARABULAN                     ULUDAĞ   (BURSA TARIM EKONOMISI
CANAN YILDIRIM                                18MART(ÇANAKKALE) ÇOCUK GELIŞIMI
BÜŞRA ALTAY                                       DOKUZEYLÜL(IZMIR)                                   IKTISAT
MERVE SAYAR                                        EGE(IZMIR)                                                     BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI
NIHAL GÜLER AKSARAY MAKINE MÜHENDISLIĞI
AYŞE DEĞIRMENCI                          BOĞAZIÇI  ÜNIVERSITESI                                                      INŞAAT MÜHENDISLIĞI
AHMETDEMIR                                          MERSIN ELEKTRIK ELEKTRONIK                                       
AKIFAYDIN                                                 DÜZCE  PEYZAJ MIMARLIĞI                                              
AYDINKÖKNAR                                          AFYON                                            MALZEME BILIMI VEMÜHENDISLIĞI                           
AYTEK YELKENCI                                 MARMARA(ISTANBUL)                                         BANKACILIK                                                   
BARIŞ YAPICIOĞLU                                ANADOLU(ESKIŞEHIR                                         IÇ MIMARLIK                                                  
CANDAN AKPAK                      ANADOLU(ESKIŞEHIR)                                     OKULÖNCESIÖĞRETMENLIĞI                                   
ÇAĞLAR LIMAN                                  DUMLUPINAR(KÜTAHYA)                                       MUHASEBE 
ECE SAKIYAN                               SÜLEYMAN DEMIREL(ISPARTA)                    MAKINE MÜHENDISLIĞI                                          
EZGI KIZILATEŞ                                DOKUZEYLÜL (IZMIR OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI                                
FADIME ESRA DINGEÇ                  ANADOLU (ESKIŞEHIR)                               OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI                                
FUNDA KASAP                                        EGE(IZMIR)                                                         REKLAMCILIK 
GÖZDE ECE AYDIN                         ANADOLU  (ESKIŞEHIR)                                      ÇALIŞMA EKONOMISI                                          
GÜLŞAH KORKMAZ                       DOKUZEYLÜL (IZMIR)                                      TEKSTIL MÜHENDISLIĞI                                       
GÜLÜMSER ÖZTÜRK             OSMANGAZI (ESKIŞEHIR ELEKTRIKELEKTRONIKMÜHENDISLIĞI                  
HATICE KESKIN                                GIRESUN ÇOCUK GELIŞIMI                                           
HATICE ÖZEN                                       ODTÜ IŞLETME
ILYAS BERK EMREOĞLU             YAŞAR (IZMIR)                                         ELEKTRIKELEKTRONIKMÜHENDISLIĞI                   
IREM IMANOĞLU                            GAZI (ANKARA)                                                              GAZETECILIK
MEHMET ZAHIT ÜLKÜ                   AKDENIZ(ANTALYA)                                                         HUKUK                                                        
MERT BILIR                                     GAZIANTEP MAKINA MÜHENDISLIĞI                                   
MERT ŞEN                                         DOKUZEYLÜL (IZMIR ELEKTRIK ELEKTRONIK MÜH
MURADIYE GÜZEL                       PAMUKKALE(DENIZLI)                                     OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI                            
ADIL CAN KAVCAR PAMUKKALE(DENIZLI) MAKINE MÜHENDISLIĞI
AHMET EMIN GÖKALP GAZIANTEP INŞAAT MÜHENDISLIĞI
ANIL YAVAŞ DOĞU AKDENIZ INŞAAT MÜHENDISLIĞI
ASLI ERONAT ULUSLAR ARASI KIBRIS(LEFKOŞA) OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
AYÇA ALBAYRAK YAŞAR(IZMIR) IKTISAT
AYŞE DURUR ANKARA HALKLA ILIŞKILER VE TANITIM
AYŞEN SARIBAŞ PAMUKKALE(DENIZLI) OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
BILAL YILDIZ BOZOK(YOZGAT) MAKINE MÜHENDISLIĞI
CENK ÇAKAR YAŞAR(IZMIR) BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI
ÇISEM YACAN YAKIN DOĞU(LEFKOŞA-KIBRIS) ULUSLAR ARASI IŞLETME
EDA CEVIZCI YAŞAR(IZMIR) BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI
EMEL AKAN CELAL BAYAR(MANISA) IŞLETME
EMRE ÖDEN SÜLEYMAN DEMIREL(ISPARTA) ELEKTRONIK VE HABERLEŞME MÜHENDISLIĞI
EMRE ÖZER YAŞAR(IZMIR) IŞLETME
ERGÜN ANTALYALI GIRNE AMERIKAN(KIBRIS) ELEKTRIK-ELEKTRONIK MÜHENDISLIĞI
ESEN AYDIN DOKUZ EYLÜL(IZMIR) OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
EYLÜL KAYAALP YILDIZ TEKNIK(ISTANBUL) ISTATISTIK
EZGI AKIN ADNAN MENDERES(AYDIN) OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
FATIH REHA YAVUZER KAM PAMUKKALE(DENIZLI) IŞLETME
GIZEM GÜMÜŞTEKIN HACETTEPE(ANKARA) SERAMIK VE CAM
GÖKHAN KARTAL YAŞAR(IZMIR) MIMARLIK
GÖZDE ERSOY MARMARA(ISTANBUL) BANKACILIK
GÜRCAN KARA SAKARYA ELEKTRIK-ELEKTRONIK MÜHENDISLIĞI
HALIL ALTINBAŞ UŞAK MAKINE MÜHENDISLIĞI
HANDE BARUTÇU MARMARA(ISTANBUL) IŞLETME
HANDE TIRNAKÇI PAMUKKALE(DENIZLI) IŞLETME
HASAN ERSER DAŞARGÖL YAŞAR(IZMIR) BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI
HASAN ÜNAL DOKUZ EYLÜL(IZMIR) ÇALIŞMA EKONOMISI VE ENDÜSTRI ILIŞKILERI
IBRAHIM ULUHAN EGE(IZMIR) INŞAAT MÜHENDISLIĞI
ILKNUR YILMAZ YAŞAR(IZMIR) ULUSLAR ARASI TICARET VE FINANSMAN
IREM FULYA ÖZKAN IZMIR EKONOMI ILETIŞIM TASARIMI
MEHMET ADIGÜZEL YAŞAR(IZMIR) ELEKTRIK-ELEKTRONIK MÜHENDISLIĞI
MUAMMER KÖSE KARADENIZ TEKNIK(TRABZON) MADEN MÜHENDISLIĞI
MURAT AKYÜZ KARADENIZ TEKNIK(TRABZON) JEODEZI VE FOTOGRAMETRI MÜHENDISLIĞI
MUSTAFA ATEŞ CUMHURIYET(SIVAS) ÇALIŞMA EKONOMISI VE ENDÜSTRI ILIŞKILERI
MÜGE ESEN AKDENIZ(ANTALYA) HALKLA ILIŞKILER VE TANITIM
OĞUZ KAAN ÖNCÜLER MARMARA(ISTANBUL) ELEKTRONIK HABERLEŞME ÖĞRETMENLIĞI
ÖZEN BULUT DOKUZ EYLÜL(IZMIR) IŞLETME
ÖZGÜR AVCI DOKUZ EYLÜL(IZMIR) FIZIK
SELIN YAKUT YAŞAR(IZMIR) ISTATISTIK
SIMGE ÇIÇEK DOKUZ EYLÜL(IZMIR) ÇEVRE MÜHENDISLIĞI
SINA DENIZ YALÇIN GAZIOSMANPAŞA(TOKAT) KAMU YÖNETIMI
SUMRU ÖZÇIFTÇI YAŞAR(IZMIR) BILGISAYAR MÜHENDISLIĞI
ŞAHIKA AKAT MUĞLA SEYAHAT IŞLETMECILIĞI
TUĞBA BOZKURT KOCAELI JEODEZI VE FOTOGRAMETRI MÜHENDISLIĞI
TUĞÇE MUTAF YAKIN DOĞU(LEFKOŞA-KIBRIS) OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI
TÜLIN MERCAN YAKIN DOĞU(LEFKOŞA-KIBRIS) PEYZAJ MIMARLIĞI
ULAŞ CAN ÇIFTÇI YILDIZ TEKNIK(ISTANBUL) GEMI INŞAATIVEGEMIMAKINELERIMÜHENDISLIĞI
VOLKAN ALYANAK SÜLEYMAN DEMIREL(ISPARTA) BILGISAYAR SISTEMLERI MÜHENDISLIĞI
ZAFER KEMAL KAYA DOKUZ EYLÜL(IZMIR) MAKINE MÜHENDISLIĞI
ZELIHA MERCANOĞLU SÜLEYMAN DEMIREL(ISPARTA) SOSYOLOJI
ZEYNEP NAZLI YALÇIN DOĞU AKDENIZ(GAZIMAGUSA-KIBRIS) OKUL ÖNCESI ÖĞRETMENLIĞI

 DGS EĞITIMLERIMIZ IÇIN LÜTFEN TIKLAYIN


dgs kursu izmir istanbul dgs hazırlık maksimum akademi

DGS Hazırlık eğitimlerimiz için tıklayın